SEKTÖREL

Delphi Yeni Arıza Teşhis Cihazı BlueTech VCI Modelini Tanıttı

Delphi Technologies, servislerin işlerini kolaylaştıran arıza teşhis çözümlerine bir yenisini daha ekledi. Özel servislerin daha sorunsuz ve verimli bir arıza teşhis deneyimi için geliştirilen BlueTech VCI, sıfırdan tasarlanmış özgün yapısı ve geliştirilmiş yazılımıyla bünyesinde birçok akıllı özelliği barındırıyor.

Üretkenliğin en üst seviyeye çıkarılması için daha hızlı tarama süresi, genişletilmiş araç kapsamı, entegre eğitim desteği ve birçok ek işleve sahip BlueTech VCI, değişen satış sonrası dünyasının ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılıyor. Önceki sürüme göre 5 kat daha güçlü işlemciye sahip olan BlueTech VCI; kolay kullanım özellikleriyle avantaj sağlıyor.

Atölyelerin ilk seferde doğru teşhis ve onarım yapmasına yardımcı olan arıza teşhis ünitesi, 3 CAN kanalıyla iyileştirilmiş modern arıza teşhisi için gereken özelliklere sahip olmasıyla fark yaratıyor.

BlueTech VCI bu kapsamda, CAN FD, telematik ve ADAS gibi kalıcı olmaya aday en yeni araç fonksiyonları için DOIP gibi yeni entegrasyonları hayata geçiriyor. BlueTech VCI aynı zamanda WiFi ve iletişim şifrelemesi ile erişilebilirlik, güvenlik ağ geçidi ile de yüksek güvenlik sunuyor.

Yeni ünite, servislerin hibrit ve elektrikli araçlara hizmet vermesini de destekleyerek, markanın sürdürülebilirlik çalışmalarının da bir örneğini teşkil ediyor.

Diğer Yazılar

Otomerkezi İcra Kurulu Başkanı Ümit Karaarslan oldu

Ahmet Armağan

Peugeot, 2017 yılında daha da iddialı

Borusan Oto Vadi İstanbul’da açıldı

Ahmet Armağan