Fiat KAMPANYA

2.000 TL taksitle Fiat Egea alma fırsatı

2.000 TL taksitle Fiat Egea alma fırsatı. 2019 yılının ilk 10 ayında pazar lideri Fiat, Kasım ayında da tüketicinin yanında olmayı sürdürüyor.

Kamu bankalarının sağladığı avantajlı faiz oranlarına Fiat’ın cazip alım imkânlarının eklendiği Kasım ayında; Türkiye’nin en çok satan otomobili Fiat Egea Ailesi ile Doblo ve Fiorino’nun Panaroma modelleri, 50 bin TL için 24 ay vadeli yüzde 0.69 faizli kredi ile satın alınabiliyor.

Fiat, otomobil severlere sunduğu cazip fırsatları Kasım ayında da sürdürüyor. Kamu bankalarının sağladığı avantajlı faiz oranlarının yanına Fiat’ın cazip alım imkanlarının eklendiği ay boyunca; Türkiye’nin en çok satan otomobili olan Fiat Egea Ailesi’nin sedan, hatchback ve station wagon versiyonları 50 bin TL için 24 ay vadeli yüzde 0.69 faizli kredi ile sunuluyor.

2019 model Fiat Egea Sedan Easy 1.4 Fire 95 HP versiyonuna; 15 bin TL tutarında hurda teşvikinden yararlanılması durumunda 31 bin TL peşin ve aylık 2 bin TL taksitle ve 74.450 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor. Fiat’ın avantaj sağlayan aynı kredi ve faiz oranları, ay boyunca 7 kişilik yolcu kapasitesine sahip Doblo Panaroma ve Fiorino Panaroma modelleri için de sunuluyor.

Diğer Yazılar

Honda’nın Mart ayına özel fırsatları sizi bir Civic sahibi yapabilir

Ahmet Armağan

Swift Hibrit’lerde Takas İndirimi ve 0 Faizli Kredi Fırsatı

Ahmet Armağan

Fiat Egea’dan 2018’e özel donanımlar

Ahmet Armağan