Reklam Bannerı
Otomobilkolik
Mercedes OTOMOBİL

1.6 dizel Mercedes E 200 d satışa sunuldu

1.6 dizel Mercedes E 200 satışa sunuldu. 160 HP gücündeki 1.6 litre dizel motor ve 9G-TRONIC otomatik şanzımanı bir araya getirerek ortaya eşsiz bir kombinasyona sahip. E 200 d, 491.700 TL’den başlayan fiyatlarla ocak ayından itibaren satışa sunulacak.

Başarılı motor

Markanın orta segmentteki sedan modelinin en ekonomik versiyonu olan E200 d, 1.6 litrelik 4 silindirli dizel motora sahip. OM 654 kodlu yeni dört silindirli dizel motor RDE-Real Driving Emissions kuralları ile gelecekte devreye alınacak normları da yerine getiriyor.

1.6 dizel Mercedes E 200 d satışa sunuldu

Bu yeni dizel motor 160 HP güç ve 360 Nm tork üretiyor. Markanın belirttiği yakıt tüketim değeri de 100 km’de 4.2 ila 4.7 litre arasında. Performansından da ödün vermeyen otomobil 0’dan 100 km/s hıza 8.4 saniyede ulaşıyor ve 226 km/s’lik maksimum hız değerine sahip.

Yeni motora sahip olan Mercedes E-Serisi giriş versiyonu E 200 d, Exclusive ve AMG donanım seçeneklerine sahip olacak.

Mercedes-Benz E-Serisi, sahip olduğu teknolojik yenilikler ile bugüne kadar yüksek konfor ve güvenlik seviyesi sunarken aynı zamanda sürücünün yükünü hafifletmeye yönelik çözümlere tamamen yeni bir boyut kazandırıyor. Sürücüye istediği şeride güvenli bir şekilde geçerken yardımcı olan Aktif Şerit Değiştirme Yardımcısı ve zor park manevralarını akıllı telefon üzerinden araç dışından yönetmeyi etmeyi sağlayan Araç Dışından Park Etme Yardımcısı gibi yenilikçi çözümler ise yeni E-Serisi’ni sınıfının en akıllı aracı yapıyor.

Diğer Yazılar

BMW i3 artık daha uzun menzil sunuyor

admin

Alfa Romeo 6C 2500, performansı yanında tasarımsal üstünlüğe sahipti

admin

DS 3 Crossback Matrix LED Far Kullanan ilk Üretici oldu

admin