BMW KAMPANYA

Borusan Oto’da 2.el fırsatları

 

bmw-2el

BMW, MINI, Land Rover ve Jaguar markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini Türkiye çapında başarıyla sürdüren ve premium segment kullanılmış oto pazarının lideri Borusan Oto, kasım ayında kullanılmış otoda da avantajlı satın alma imkânları sunuyor.

Kasım ayı boyunca Borusan Oto şubelerinden BMW Premium Selection ve MINI Next onaylı kullanılmış otomobil almak isteyenleri uygun satın alma koşulları bekliyor. 30 Kasım tarihine kadar sürecek olan kampanya kapsamında, Borusan Oto şubelerinde BMW Premium Selection ve MINI Next onaylı kullanılmış otomobillere özel 60 bin TL’ye 12 ay yüzde 0.79 faizli kredi ya da 24 ay % 0,99 faizli kredi imkânı sunuluyor.

24 ay garantili satılıyor

İkinci el otomobillerin profesyonel videolar aracılığı ile tanıtarak bir ilke imza atan Borusan Oto, tüm müşterilerine şubelere gelmeden de otomobilleri en ince ayrıntısına kadar görebilme imkânını sağlarken, sattıkları kullanılmış otomobillerin sıfır otomobile yakın temizlik ve kondisyonda olduğunu açıkça ortaya koyabiliyor.

BMW Premium Selection ve MINI Next otomobilleri 24 ay garantili olarak satışa sunuluyor. Onaylı kullanılmış bir otomobil Borusan Oto uzmanları tarafından gerçekleştirilen kapsamlı görsel ve teknik denetim işlemlerinin ardından, yüzde 100 premium kalite ve kesin güvenilirlik anlamına gelen BMW Premium Selection sertifikasını almaya hak kazanıyor.

Diğer Yazılar

Honda’dan Kasım ayına özel kredi kampanyası

admin

Ford’un sıfır faiz ve indirim fırsatlarını kaçırmayın

Ahmet Armağan

Hyundai’den sıfır faiz fırsatı