BMW Bannerı
Otomobilkolik
Ford SONDAKIKA YENİLİK

Ford Bronco, Avrupa’da sınırlı sayıda satışa sunuldu

Ford, olağanüstü ‘Built Wild’ arazi kabiliyetine, sağlam tasarıma ve her koşula uygun en yeni nesil teknolojiye sahip ikonik Bronco 4×4’ü Avrupalı müşteriler için satışa sundu. Yeni Bronco, her türlü arazide çeviklik ve çekiş gücü için, 335 PS 2,7 litre V6 EcoBoost motora, G.O.A.T. moduna, Arazi Yönetim Sistemine ve Yüksek Performanslı Arazi Dengeli Süspansiyon (HOSS) sistemine sahip. Sınırlı sayıda satışa sunulacak Bronco modelleri, şehir içi kullanıma uygun Outer Banks ve ekstrem arazi koşullarında yüksek performans gösteren Badlands olacak.

Ford, efsanevi Amerikan modeli Bronco 1 4×4’ün yakında ilk kez seçili Avrupa pazarlarında siparişe sunulacağını duyurdu. Bronco, önümüzdeki dönemde Türkiye’de de SUV severler ile buluşturulacak.

Sınırlı sayıda satışa sunulan Bronco modelleri, her ikisi de 335 PS ve 563 Nm tork üreten 2,7 litrelik Ford EcoBoost V6 motorla çalışan, şehir içi kullanıma uygun Outer Banks ve ekstrem arazi koşullarında yüksek performans gösteren Badlands olacak. Outer Banks veya Badlands 2 spesifikasyonlarının her biri model serisine bağlı olarak araç üretim sayısı rozeti, neopren koltuk kılıfları, kapı saklama çantaları ve yumuşak malzemeli üst tente gibi benzersiz detaylar içerecek.

Diğer Yazılar

Yeni Renault Megane RS ortaya çıktı

Ahmet Armağan

Mercedes-AMG CLS53 4MATIC+ ilk elektrikli AMG modeli olarak geliyor

Ahmet Armağan

Audi Q6, Çin’de tanıtıldı

Ahmet Armağan